Pokec

Dátum 15.05.2009
Vložil ondrej 4
Titulok Re:Re:Re:Re:JAZDIME

v nedelu idem ponu rano !

Dátum 15.05.2009
Vložil Lukas 9
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:JAZDIME

A kedy ...............musime sa dohodnut o kolkej sa pojde ..lebo sa kravy pasu

Dátum 16.05.2009
Vložil ondrej 4
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:Re:JAZDIME

no dohodnite sa a a napiste tuu hej potom !

Dátum 16.05.2009
Vložil Matus ADMIN
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:JAZDIME

o jednej by sa mohlo ist lebo kravy pojdu o pol druhej a kim dojdu ku trati su 4 hodiny ....

Dátum 16.05.2009
Vložil Lukas 9
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:JAZDIME

no nwm ale o kolkej pride ondro ,on pojde o tretej stvrtej vsak ,tak si mi pisal,a inac ten bok je skoseny kde je trat...to je super

Dátum 08.05.2009
Vložil Matus ADMIN
Titulok fotkyyy :D

Martin: co ako sa dohodneme s tími fotkami zo stvrtka z treningu :D posles mi ich alebo donesies ?? ci? :D

Dátum 07.05.2009
Vložil o
Titulok predana

matus zrus foto co mam nase masiny lebo uz nemam ju heh mozno bude kx 250 2003

Dátum 08.05.2009
Vložil Matus ADMIN
Titulok Re:predana

ok uz sú zrušené .... po pc len nech ti slúži drzím palce :D

Dátum 05.05.2009
Vložil mx-united.webnode.sk
Titulok novy header

pozrite mx-united.webnode.sk mam e novy header :))
mx-united.webnode.sk
mx-united.webnode.sk

Dátum 06.05.2009
Vložil Matus ADMIN
Titulok Re:novy header

jáj to viem ktorý je to je ten z motorado.sk hah :D ... AJ MY MáME NOVý HAHA

Kontakt

Motokrosový klub Jasenová

mkjasenova@zoznam.sk

Vyhľadávanie

Tu sa môžete "porozprávať"... v moto-poradni sa môžete spýtať keď máte problém s motocyklom, alebo môžete poradiť kamarátom motorkárom. V pokec-i si môžete pokecať z ostatnými o všeličom.

(Akékoľvek kopírovanie bez uvedenia autora a odkazu je zakázané)

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode

© 2009 Matúš KLX